lv en

Privāts piedzīvojums "Melnā Mora ceļojums"

"MELNĀ MORA CEĻOJUMS" – piecu maņu piedzīvojums!

 

„Melnā Mora ceļojums" ir piedzīvojumu pilna ekskursija, kura balstīta azartiskās aktivitātēs un stāstā par Rīgas Melngalvju brālību.

 

"Melnā Mora ceļojums" sākas ar audiālu baudu - iepazīšanos ar ekskursijas vadītāju, kurš visa piedzīvojuma laikā dalīsies ar izmeklētākajiem stāstiem, faktiem un leģendām par un ap svētajiem aizbildņiem un Melnā Mora nozīmi Melngalvju namā.

 

Nama arhitektūra, dažādie gadsimti, kas savijās vienā, viduslaiku pagrabu skarbie mūri, kas kontrastē ar kristāla lustru apmirdzēto griestu gleznojumu – nodrošinās un garantēs vizuālo baudu!

 

Ceļojuma laikā iesakām un rekomendējam pieskarties viduslaiku mūrim un izjust stāstu ko glabā nama sienas, apsēsties un izbaudīt ne tikai viduslaiku solu, prezidenta kabineta krēslus, bet arī atgulties un ērtāk iekārtoties Zilās gvardes dīvāniņā vai arī Svētku zāles koncerta sofā, ko rotā Melnā mora elementi. Pirkstu veiklības iemēģināšanai ekskursiju vadītājs izaicinās Jūs uz spēli. Kādu? To atklāsim tikai ceļojuma laikā…

 

Katrai no nama telpām, caur kurām ved “Melnā mora ceļojums” ir savs aromāts/smarža. Kas rada šo īpašo gaisotni un ko par telpu spēj atklāt smarža? Kā smaržo Vecrīga pēc lietus, bet kā Salona buduārs? Šo visu un vēl vairāk varēsiet atklāt ceļojuma laikā.

 

Viena no izsenām baudām un maņām ir garša. Esam noķēruši vēstures stāstus un ielikuši/ ietērpuši īpaši piemeklētās un radītās trifelēs, kā arī dzērienos! Melngalvju tradīciju godināšana nav iedomājama bez noslēpumainas pilnības garšas!

 

Ja vēlies doties neaizmirstamā ceļojumā, atklāt visas piecas maņas un šo piedzīvojumu izbaudīt draugu, ģimenes, vai arī kolēģu kompānijā, tad…

 

PIESAKI EKSKURSIJU ŠEIT. 


Pakalpojums ietver:

  • Melngalvju nama un ekspozīcijas apskati 
  • Saliedēšanas aktivitātes
  • Monētas kalšanu
  • Svēršanos viduslaiku svaros
  • Glāzi dzirkstoša dzēriena vai upeņu balzama ar īpaši piemeklētu trifeli

 

Pakalpojuma cena:

99 EUR līdz 10 cilvēkiem, par papildus personu 15 EUR.

Sīkāka informācija pa tālruni +371 67043678 vai sūtot e-pastu uz mgnekskursijas@riga.lv!

 

PIESAKI EKSKURSIJU ŠEIT.