Jaunumi

24-25/09 Pirmais Burkānu Festivāls Miķeļdienas gadatirgus ietvaros

24. un 25. septembrī Miķeļdienas gadatirgus laikā Rātslaukumā notiks pirmais BURKĀNU FESTIVĀLS. Miķeļdiena, jeb ražas svētki ir rudens saulgrieži, kad diena kļūst tikpat gara cik nakts un iestājas astronomiskais rudens. Ražas svētkos visai labībai jābūt nopļautai un savestai zem jumta. Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt „Trušu Pilsētiņu” un ieraudzīt interesantas skulptūras, kuras veidotas no Latvijā audzētiem burkāniem.

10/06 Melngalvju namā atklāta "Vasaras pietura"

Lai, sagatavojotos vasaras saulgriežiem, atsvaidzinātu zināšanas par senlatniešu Līgo svētku svinēšanas tradīcijām, 10.jūnijā Melngalvju nama 1.stāvā tika atklāta „Vasaras pietura”, kur visiem interesentiem iepazīties ar Līgo tradīcijām. Paredzams, ka “ Vasaras pietura” darbsies līdz pat jūnija beigām.

28/01 Draudzīgā aicinājuma diena

Š.g. 28.janvārī no plkst.12:00 – 18:00 SIA „Rīgas nami” organizēja „Draudzīgā aicinājuma dienu” Melngalvju namā un aicināja rīdziniekus un pilsētas viesus atcerēties savu skolu un dāvināt grāmatas. Pasākumu apmeklēja arī Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers.
– Drukāt dokumentu