Atpakaļ

Jaunumi

06/03 - 26/03 Lietišķās un tēlotājmākslas izstāde "Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla"

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” ir vecākā un lielākā interešu izglītības iestāde Latvijā, kurai 2011.gada 21.februārī apritēja 70 gadu. Rīgas Skolēnu pilī dažādās izglītības programmās 100 pedagogu vadībā 270 grupās nodarbojas vairāk kā 3000 audzēkņu vecumā no 2,5 līdz 25 gadiem. Programmu klāsts ir bagāts, tiek piedāvātas mūzikas, dejas, vizuālās un lietišķās mākslas, teātra, folkloras, sporta un tehniskās jaunrades nodarbības, kopumā vairāk kā 50 veidu.

Jau devīto gadu pavasarī notiek tradicionālā BJC „Rīgas Skolēnu pils” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas audzēkņu darbu izstāde pašā Rīgas sirdī – Melngalvju namā. Piecpadsmit skolotāju audzēkņi rāda labākos, šajā mācību gadā radītos darbus.

Vairāk nekā 500 audzēkņu apgūst vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmas: zīmēšanu – gleznošanu, grafiku, tēlniecību, keramiku, tekstildizainu, floristiku, trauku apgleznošanu, rotas lietu izgatavošanu, apģērbu modelēšanu un šūšanu, matu sakārtošanu, kokapstrādi un dizainu.

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” izstāde „Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla” būs skatāma līdz 26.martam.Share


– Drukāt dokumentu