Atpakaļ

Jaunumi

10/12 - 08/01 Melngalvju nams ietērpjas Ziemassvētku rotā

No 10. decembra līdz 8.janvārim SIA „Rīgas nami” pasākumu centrā – Melngalvju nams notiks Latvijas Floristu apvienības izstāde „LĪDZ ZVAIGZNES DIENAI …”

Kad sarūpēts Adventes vainags un tajā iedegtas sveces, sākas Ziemassvētku gaidīšanas laiks! Domas tā vien tinas, kā sarūpēt dāvanas, kā iepriecināt draugus, kā nesajukt lielveikalu tīklos, kā nepazaudēt sevi!

Aicinām gan rīdziniekus, gan Rīgas viesus ielūkoties aiz Melngalvju nama durvīm, lai sevi un savas sirdis iepriecinātu ar floristu darbiem. Šogad ziedu meistari no visas Latvijas vienosies un kopīgi rotāsies pašā Rīgas sirdī SIA „Rīgas nami” pasākumu centrā Melngalvju nams.

Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Floristu apvienību, kuras mērķis radot šo izstādi ir ikvienā sirdī radīt Ziemassvētku brīnumu. Floristiem šis laiks ir kā atskaite sev, saviem draugiem, kolēģiem, Rīgas viesiem un ikvienam skatītājam, kurš jauši vai nejauši ieklīdis Melngalvju namā. „Izstāde ir svētki mūsu arodam, mūsu varēšanai un radošajam garam. Floristi ir ļaudis, kuri nekad nesamierinās ar sasniegto, vienmēr meklē jaunus materiālus, tehniskos risinājumus vai gluži otrādi ...”, tā Latvijas floristu apvienības valdes priekšsēdētāja Irisa Janevica.

Vajadzētu uzskaitīt, ka bez jau visiem zināmajiem ziedu saloniem, ziedu kāršanas skolām un izciliem meistariem, dalību izstādē pieteiks arī jaunie floristi un jaunieši no Rīgas Dabaszinību skolas. Izstāde apvienojusi apmēram 50 dalībniekus - ziedu salonus un neatkarīgos floristus.

Izstāde apskatāma Melngalvju nama darba laikā no plkst.11:00 - 17:00.

Ieejas maksa: 2 Ls (skolēniem, studentiem un pensionāriem - 1 Ls)Share


– Drukāt dokumentu