Atpakaļ

Jaunumi

16/12 Ziemassvētku ieskaņas vakars

Hokeja klubs DINAMO Rīga sadarbībā ar SIA „Rīgas namiem” š.g. 16. decembrī Rīgā, Melngalvju namā, rīkos labdarības pasākumu „Ziemassvētku ieskaņas vakars”, kura ietvaros notiks labdarības izsole, un iegūtie līdzekļi tiks novirzīti SOS bērnu ciematu, invalīdu biedrības „Apeirons” un labdarības organizācijas „Palidzesim.lv” rūpju bērnu atbalstam.

Labdarības izsolē būs iespējams iegādāties DINAMO Rīga hokejistu spēļu kreklus un hokeja inventāru ar hokejistu autogrāfiem. Vakara gaitā tā apmeklētājiem kopā ar DINAMO Rīga hokejistiem un treneriem būs iespējams baudīt operas mākslinieču Evijas Martinsones un Ilzes Ozoliņas, grupas „Bite’s Blues Band” mūziķu un vokālās grupas „Framest” priekšnesumus, kā arī Valmieras SOS ciemata bērnu vokālā un deju ansambļa „Evita” uzstāšanos.

DINAMO Rīga organizētajā labdarības pasākumā „Ziemassvētku ieskaņas vakars” ir aicināti piedalīties kluba ilggadējie sadarbības partneri un atbalstītāji, kā arī patstāvīgie līdzjutēji (sezonas platīna un zelta abonementu īpašnieki). Uz šo pasākumu ir iespējams arī iegādāties ielūgumus, un to cena ir 50 LVL (ielūgums 2 personām).

DINAMO Rīga organizētais labdarības pasākums „Ziemassvētku ieskaņas vakars” sadarbībā ar SIA „Rīgas namiem” norisināsies š.g. 16. janvārī no plkst. 18:30 Melngalvju namā.

Papildus informācija par pasākumu un ielūgumu iegādi:
Tālr. 67695555, e-pasts:inamoriga.eu
Ielūgumu skaits ierobežots.Share


– Drukāt dokumentu