Atpakaļ

Jaunumi

Ziemassvētku koncertizrādes bērniem "Brīnumskapja balle Melngalvju namā" decembrī!

BIĻETES PIEEJAMAS ŠEIT!
15 EUR (Pieaugušo biļete) 
20 EUR (Bērnu biļete + paciņa)

Neticēsiet, bet Kaķīša Laķīša vecvecvecvecvecvecvecvecvecvecvecvecvecvec...tēva kažoks bija spilgti melnā krāsā. Esot bijis turīgs tirgotājs, ar kuģiem no tāltālām zemēm vedis uz Rīgu smalkas mantas pārdošanai, esot bijis apveltīts ar izcilu muzikālo gaumi, regulāri organizējis koncertus, balles un banketus saviem draugiem un sadarbības partneriem pašā Rīgas centrā - namā, kuru mēs saucam par Melngalvju namu. Leģendas ir dažādas, bet viena no tām vēstī, ka pie Melngalvju brālības dibināšanas klāt bijis šis Kaķīša Laķīša vecradinieks, un ļoti iespējams, ka melnā krāsa brālības un nama nosaukumā ir, pateicoties tieši viņa spilgti melnajam kažokam.

Melngalvju namā rosība un svinības sita augstu vilni vairākus gadsimtus, taču ir gājis dažādi - pat līdz tam, ka nams ticis sagrauts. Tomēr tas uzcelts no jauna, un nu Kaķītis Laķītis ir gatavs atjaunot arī brālību, precīzāk sakot, atjaunot MELNGALVJU MĀSĪBU UN BRĀLĪBU, uzņemot tajā jaunos biedrus - bērnus, kuriem interesē, kas tieši ir noticis vienā no skaistākajiem Rīgas vēsturiskajiem namiem.

Uzņemšana Melngalvju māsībā un brālībā, protams, jānosvin - būs balle lielajā, smalkajā Melngalvju nama zālē ar Brīnumskapja mūziku un deju skolotājas Kodes dejām, bet viss sāksies pagrabā, kur jātur acis un ausis plati vaļā. Tas, ko redzēsiet un uzzināsiet tur, jāzin katram Melngalvju māsības un brālības biedram, kurš grib saņemt biedrībā uzņemšanas apliecību, ko Prezidenta kabinetā apzīmogos pats Kaķītis Laķītis, novēlot katram brīnumainu Jauno Gadu!

Tiekamies -
27. decembrī - IZPĀRDOTS!
28. decembrī - IZPĀRDOTS!
29.decembrī - PAPILDKONCERTS 15.00
30.decembrī - IZPĀRDOTS!

Visa pasākuma laikā dalībniekus sagaida aktīva programma, kuras laikā bērni ar pavadoņiem izpētīs Melngalvju nama pagrabus,viesosies Prezidenta apartamentos, kā arī ballēsies vienā no Latvijas skaistākajām zālēm. Pasākuma laikā katrs bērns saņems dalībnieka apliecību par uzņemšanu "Melngalvju māsībā un brālībā".

Programmā piedalās - Ingus Ulmanis, Andris Sējāns, Aigars Voitišķis, Karīna Tropa, Roberts Rasa, Anrijs Grinbergs, Egija Abaroviča.

Šis nav sēdošs pasākums, tāpēc pārdošanā tikai stāvvietas, bet vecākiem, kuri vēlēsies apsēsties, būs izvietoti krēsli pa zāles perimetru.

Grupu biļetes, lūdzam pieteikt : + 371 22044195

 

 Share


– Drukāt dokumentu