Atpakaļ

Jaunumi

„Draudzīgā aicinājuma” pasākuma ietvaros no 23.janvāra Melngalvju namā darbu uzsāk „Grāmatu pietura”

Turpinot „Draudzīgā aicinājuma” tradīciju, SIA “Rīgas nami” un Rīgas dome kopā ar grāmatu izdevniecību “Jumava” organizē “Draudzīgā aicinājuma" pasākumu, aicinot atcerēties savu skolu un ziedot grāmatas Latvijas skolu bibliotēkām, tādējādi rūpējoties par jaunatnes izglītošanu.

„Draudzīgā aicinājuma” ietvaros no 23.janvāra līdz 29.janvārim no plkst. 12:00 – 19:00 Melngalvju namā ( telpā pa labi no ieejas), Rātslaukuma 7, Rīgā, darbosies „Grāmatu pietura”, kurā aicinām visus interesentus nosūtīt grāmatu savai skolai. Savas vai iegādātās grāmatas ar VAS „Latvijas Pasts” starpniecību tūlīt varēsiet nosūtīt savai skolai.

„ Draudzīgā aicinājuma” pasākuma ietvaros 26. janvārī plkst. 11:00 Melngalvju namā savu dāvinājumu skolām veltīs arī Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš.

1935. gadā 28. janvāri toreizējais Latvijas Ministru prezidents Kārlis Ulmanis, nāca klajā ar aicinājumu katram atbalstīt un atcerēties savu pirmo skolu, ziedojot grāmatas, mākslas darbus, sporta inventāru, mūzikas instrumentus un citas mācību procesam nepieciešamas un noderīgas lietas.


Saistītie video

Saistītā galerija


Share


– Drukāt dokumentu