Atpakaļ

Jaunumi

Melngalvju nama piedāvājums jaunajiem pāriem!

Kāzu fotosesijas - Iespēja savu īpašo dienu iemūžināt kristāla lustru apmirdzētā svētku zālē, Prezidenta kabinetos vai arī Viduslaiku pagrabos.

Papildus nodrošinām ekskluzīvu jaunā pāra piebraukšanu pie pašām nama durvīm. Kāzu fotosesijas ietvaros iespējams iemēģināt arī pirmo deju, kas pēcāk tiks demonstrēta draugiem un radiem! Nodrošinām intimitāti un netraucētu romantiku!

Laulību ceremonijas - Iespēja laulību zvērestus teikt Rīgas vizītkartē, zālē, kas ir ideāli piemērota līgavas svinīgajam uznācienam. Nodrošinām visu nepieciešamo aprīkojumu sākot ar krēsliem un īpašo iekārtojumu, beidzot ar laulību kanceli. Ziemas un rudens mēnešos pēc ceremonijas šampanieti aicinām baudīt turpat esošajā Lībekas zālē, bet vasarā un pavasarī uz Melngalvju nama terases. Laulību ceremonijas pievienotā vērtība ir turpat esošais flīģelis „Stainway&Sons”, kas nonākot īstajā rokās spēj atskaņot neaizmirstamas un romantiskas melodijas.

Nodrošinām augstvērtīgu viesu sagaidīšanu, vadoties pēc klientu vēlmēm arī vēsturiskajos tērpos.

Kāzu viesu izklaidēšana - Tā kā aizvien biežāk kāzu viesu starpā ir  ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī ārzemju draugi un radi, piedāvājam iespēju iepazīt vienu no Rīgas greznākajiem namiem. Piedāvājam aizraujošas ekskursijas gida pavadībā, kas ģērbies vēsturiskajā tērpā.  Viesiem būs iespēja iepazīt ne tikai greznās zāles, bet arī Prezidenta kabinetu, kā arī Viduslaiku pagrabus. Brīvi varam pielāgoties vēlamajām valodām, nodrošinot LV, DE, ENG un RUS stāstījumus. Programmas laikā iepazīstināsim viesus ar Melngalvju biedrības svētku goda kodeksu, kā arī noorganizēsim simbolisku parakstīšanu. Vadoties pēc jaunā pāra vēlmēm varam nodrošināt arī īpašu telpu uzkodu un šampanieša baudīšanai!Viesu izklaides ekskursijas varam noorganizēt gan paralēli jaunā pāra fotosesijai, gan arī pēc laulību ceremonijas, kad jaunais pāris dodas privātā laika izbaudīšanā.

Svinību vietas nodrošināšana - Melngalvju nama zāle jau izsenis ir slavena ar labāko deju grīdu visā Rīgā. Sadarbojoties ar mūsu uzticamajiem sadarbības partneriem varam nodrošinām izcilas kāzu svinības. Sēdēšana pie apaļajiem galdiem, restorāna serviss, skatuve kuru papildina izcilu mūzika, kā arī vakara programma un viss nams tikai jums! Balli varam nodrošināt līdz pat pirmajai gaismai!

Nams pats par sevi ir vēsturisku notikumu bagāts… Lai gan paši Melngalvji ierasti bija ceļojoši, neprecēti tirgotāji, arī viņi nespēja pretoties dāmu valdzinājumam. Nama vēsturiskajos kabinetos aplūkojamas arī 12 sudraba karotītes ar Sv. Maurīcija atveidu, ko Melngalvis saņēma kā savu atvadu dāvanu no savas vecpuiša dzīves.

Mums ir liels prieks, ka pateicoties jauno pāru interesei mēs šodien ne tikai atskatāmies uz vēsturi, bet arī viņu veidojam! Ikviens pāris, kas laulājies Melngalvju namā atstāj vēstures nospiedumu, jo pēc 10, 20, 30 un pat 50 gadiem viņiem būs vieta kur atgriezties un stāstīt bērniem un mazbērniem stāstu, savu īpašo, unikālo stāstu.

Foto: Jānis BērziņšShare


– Drukāt dokumentu