Atpakaļ

Jaunumi

Melngalvju namā viesojās žurnālistu delegācija no Krievijas

Pirmdien, 2020. gada 6. janvārī Melngalvju namā viesojās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizēta žurnālistu delegācija no Krievijas, lai vēlāk par Rīgā un Latvijā piedzīvoto atspoguļotu savos izdevumos, tādējādi popularizējot mūsu valsti.

Greznais Melngalvju nams mediju pārstāvjiem no tūrisma biznesa portāla www.Tourister.ru un izdevumiem “Oblastnaya Gazeta” un “Pravda UrFO” bija viens no pirmajiem apskates objektiem Rīgā.

Melngalvju namā žurnālisti no Krievijas apskatīja vēsturiskos pagrabus un kabinetus, zāles un komponistu galeriju, kā arī izpētīja mirdzošo sudraba kolekciju un iepazina stāstu par Melngalvju brālību.

Ziemassvētku un jaunā gada sagaidīšanas laikā Melngalvju nams jau tradicionāli ir īpaši iemīļots tūristiem no Krievijas un citām valstīm. Tiek uzņemti viesi, kas Latvijā viesojas regulāri katru gadu, ir viesojušies pirms 20 un vairāk gadiem, kā arī jaunieši, kuri līdzīgi kā viņu vecāki, mīl Latviju, tās dabu un arhitektūru. Pēc šobrīd pieejamās informācijas Melngalvju namā 2019. gada decembrī apmeklētāju skaits ir pieaudzis gandrīz par trešdaļu salīdzinot ar 2018. gada decembri. Arī janvārī ārzemju tūristu skaits turpina pieaugt salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

 Share


– Drukāt dokumentu