Atpakaļ

Jaunumi

Pasniegs hokeja kluba Dinamo Rīga labdarības pasākumā savāktos līdzekļus

18.janvārī plkst. 11:00, piedaloties DINAMO Rīga un SIA "Rīgas Nami" pārstāvjiem, tiks pasniegti simboliski čeki par labdarības izsolē iegūto līdzekļu nodošanu nodibinājumam „PALĪDZĒSIM.LV”, invalīdu un viņu draugu apvienībai „Apeirons” un biedrībai „Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija”.

Hokeja klubs DINAMO Rīga sadarbībā ar SIA „Rīgas namiem” š.g. 16. decembrī Rīgā Melngalvju namā rīkoja labdarības pasākumu „Ziemassvētku ieskaņas vakars”, kura ietvaros notika labdarības izsole, no kuras iegūtie līdzekļi tiks novirzīti SOS bērnu ciematu, invalīdu un viņu draugu apvienībai „Apeirons” un labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” rūpju bērnu atbalstam.

Labdarības izsolē bija iespējams iegādāties DINAMO Rīga hokejistu iepriekšējās sezonas oriģinālos spēļu kreklus un hokeja inventāru ar hokejistu autogrāfiem, pavisam 23 priekšmetus. Kopējā izsolē iegūtā summa sasniedza vairāk kā 3500 latus.Vislielākās naudas summas tika nosolītas par Sanda Ozoliņa kreklu – 460 lati, Krisa Holta kreklu - 420 lati, Aleksandra Ņiživija kreklu – 360 lati, kā arī Miķeļa Rēdliha un Mārtiņa Karsuma krekliem, kuri katrs tika nosolīti par 330 latiem.

Vakara gaitā tā apmeklētājiem kopā ar DINAMO Rīga hokejistiem un treneriem bija iespēja baudīt operas solistes Evijas Martinsones, grupas „Bite’s Blues Band” mūziķu un vokālās grupas „Framest” priekšnesumus, kā arī Valmieras SOS ciemata bērnu vokālā un deju ansambļa „Evita” uzstāšanos.Share


– Drukāt dokumentu