Atpakaļ

Jaunumi

Sagaidi Jauno gadu Melngalvju namā

31.decembrī plkst. 21:00 kompānija Sweet Events ielūdz Jūs uz krāšņu Jaungada balli «Zelta Jaungada Balle!» vienā no skaistākajām un prestižākajām ēkām Rīgā – Melngalvju nams – Latvijas Valsts Prezidenta bijušo rezidenci!

Balle notiks greznajā Svētu zālē, Melngalvju nama otrajā stāvā. Zāli dekorē kristāla lustras, apgleznoti griesti un krēsli un dīvāni – 19.gs precīzas kopijas! Pie sienām zeltītos grezna kokgriezuma rāmjos redzami valdnieku portreti: Pēteris I un Katrīna II, Polijas valdnieks Stefans Batorijs, Spānijas valdnieks Kārlis V u.c.

Jaungada nakts šajā skaistajā Svētku zālē būs pilna maģijas, patīkamu pārsteigumu, neaizmirstamu emociju un lieliska noskaņojuma!

Jūs sagaida jautra mūzika un smiekli, vokālās un deju šova grupas Fichers aizraujoši priekšnesumi, karstasinīgas dejas Latvijas čempionu Latīņamerikas dejās izpildījumā. Jūs pārsteigs starptautisko konkursu laureāti - cirka mākslinieki. Un gleznotāja, kas ar viegliem un ātriem pirkstu pieskārieniem uz audekla gleznos gleznu no zelta smiltīm!

Īpaši vēlamies pieteikt mūsu Dīvu – Nacionālās operas solisti Ilonu Bageli, kas balles viesus priecēs ar ārijām no pasaules slavenākajām operām un dziesmām no viņas solo koncertiem!

Pusnaktī balles viesus mēs aicināsim uz Rātslaukumu, lai izbaudītu krāšņo Jaungada salūtu, kad debesīs uzšaujas miljoniem krāsainu uguntiņu virs mūsu Rīgas!

Visu vakaru kopā ar viesiem būs fotogrāfs, kas pēc balles ikvienam dāvinās fotogrāfijas no skaistākās Jaungada nakts!

Pasākumu vadīs Valdis Melderis – viens no populārākajiem un atpazīstamākajiem pasākuma vadītājiem Latvijā!

Jūs varēsiet būt lepni, ka pirms Jums šajā skaistajā namā viesojušās tādas personības kā Krievijas cars Pēteris I ar kņazu Aleksandru Meņšikovu, cariene Katrīnai II, Prūsijas karalis Fridrihs Vilhelms III ar laulāto draudzeni Luīzi.

Uzstājušies tādi komponisti un izpildītājmākslinieki kā F. Lists, R. Vāgners, R.Šūmans un K.Vīka-Šūmane, A. Rubinšteins, H. Berliozs u.c.

Balle Melngalvju namā līdz plkst.02:00, balles turpinājums no plkst. 02:30 nakts klubā „Kaļķu vārti”. Visiem balles viesiem welcome drink – glāze šampanietis! 

 

Pasākuma organizators ir svētku aģentūra Sweet Events (SIA MAINSO MARKETING)

Papildus informācija:

Tālr.: + 371 26887800

E-pasts: weetevents.lv

www.sweetevents.lv

Biļetes pieejamas: www.bilesuserviss.lvShare


– Drukāt dokumentu