lv en
Melngalvju nams izsludina ekskursijas senioriem

01.03.23

Ņemot vērā lielo apmeklētāju skaitu un aizvien pieaugošo interesi par tematiskajām ekskursijām, jau no 15. marta Melngalvju namā notiks Senioru trešdienas. Katra mēneša vidū – trešdienās – ikvienam senioram būs iespēja pievienoties atvērtajai ekskursiju grupai latviešu valodā.

 

Ekskursijas ļauj iepazīt ne tikai vēsturiskās ēku krāšņumu, bet arī aplūkot desmitiem saglabātās vēstures relikvijas, gleznas un citus eksponātus. Gidi tematiskajās ekskursijās atklāj Melngalvju brālības noslēpumus un interesantus faktus par Rīgas pārvaldību cauri gadsimtiem. Senioru trešdienas apvieno vēsturi, kultūru, kā arī ir lielisks iemesls vismaz reizi mēnesī satikties pie kafijas tases un padarīt šo par tradīciju.

 

Plašāka informācija par iespējamo ekskursiju laiku, cenu un pieteikšanās kārtību šeit.

 

Melngalvju nams ir viena no krāšņākajām ēkām Rīgā, kas glabā unikālu vēsturisko mantojumu par leģendāro Melngalvju brālību un Rīgas vēsturi. Šobrīd nams ir atvērts apmeklētājam no otrdienas līdz pat svētdienai. Atverot nama durvis, ikvienam viesim ir iespēja ienirt citā gadsimtā, izbaudīt krāšņo interjeru un izzināt Melngalvju nama stāstu.

Citas aktualitātes