lv en
Melngalvju nams izsludina ekskursijas senioriem

01.03.23

Ņemot vērā lielo apmeklētāju skaitu un aizvien pieaugošo interesi par tematiskajām ekskursijām, jau no 15. marta Melngalvju namā notiks Senioru trešdienas. Katra mēneša vidū – trešdienās – ikvienam senioram būs iespēja pievienoties atvērtajai ekskursiju grupai latviešu valodā.

 

Ekskursijas ļauj iepazīt ne tikai vēsturiskās ēku krāšņumu, bet arī aplūkot desmitiem saglabātās vēstures relikvijas, gleznas un citus eksponātus. Gidi tematiskajās ekskursijās atklāj Melngalvju brālības noslēpumus un interesantus faktus par Rīgas pārvaldību cauri gadsimtiem. Senioru trešdienas apvieno vēsturi, kultūru, kā arī ir lielisks iemesls vismaz reizi mēnesī satikties pie kafijas tases un padarīt šo par tradīciju.

 

Plašāka informācija par iespējamo ekskursiju laiku, cenu un pieteikšanās kārtību šeit.

 

Melngalvju nams ir viena no krāšņākajām ēkām Rīgā, kas glabā unikālu vēsturisko mantojumu par leģendāro Melngalvju brālību un Rīgas vēsturi. Šobrīd nams ir atvērts apmeklētājam no otrdienas līdz pat svētdienai. Atverot nama durvis, ikvienam viesim ir iespēja ienirt citā gadsimtā, izbaudīt krāšņo interjeru un izzināt Melngalvju nama stāstu.

Citas aktualitātes
Melngalvju nams Lieldienu brīvdienās ielūdz uz jautru olu meklēšanas pasākumu
28.03.23

Lieldienu brīvdienās – 8. un 9. aprīlī - pie mums ciemos aicinām ģimenes ar bērniem!

Vairāk
#teirdarbs gidam - klientu servisa speciālistam
16.03.23

Pievienojies mūsu foršajam Melngalvju nama kolektīvam!

Vairāk
Melngalvju nams svin 23. dzimšanas dienu
09.12.22

Šodien, devītajā novembrī, par Rīgas vizītkarti dēvētais Melngalvju nams atzīmē 23. dzimšanas dienu kopš nama atjaunošanas. Vienlaikus tas svin arī 688. jubileju kopš nama celšanas.

Vairāk
17. un 18. decembrī aicinām ciemos ģimenes ar bērniem
08.12.22

17.-18. decembrī Melngalvju namā no plkst. 10.00 norisināsies aizraujoša aktivitāte ģimenēm ar bērniem: "Palīdzi Ziemassvētku vecītim!"

Vairāk