lv en
MELNGALVJU NAMS VĒRS DURVIS APMEKLĒTĀJIEM #NĀCIEKŠĀ

18.05.20

Pēc ilgāka pārtraukuma no 2020. gada 15. maija dažas dienas nedēļā apmeklētājiem tiks vērtas Melngalvju nama* durvis! Nāc un baudi greznās telpas!

Melngalvju nama galvenās rūpes ir par nama apmeklētāju labsajūtu un drošību, tādēļ viss ir sagatavots tā, lai atbilstoši šim ārkārtējam stāvoklim valstī ikviens netraucēti varētu izstaigāt noslēpumainos nama pagrabus, cēlos Vēsturiskos kabinetus, izzināt Rīgas Zilās Gvardes stāstu un apskatīt, kā kādreiz izskatījās augstmaņu telpas.

Kāpēc doties uz Melngalvju namu?

  • Lielajās un greznajās zālēs apmeklētāji ar vismaz divu metru distanci vienam no otra var netraucēti baudīt un skatīt skaisto interjeru un izzināt Melngalvju nama vēsturi.
  • Lielisks veids, kā izrauties no mājas vides un pavadīt izzinošu pēcpusdienu kopā ar ģimeni vai vienatnē, drošā un plašā vidē.
  • Nesen atklātas divas jaunas zāles – Zilās gvardes zāle un Salons ar interesantu stāstu un skaistu interjeru.
  • Nama telpās ir nodrošināti visi epidemioloģiskās drošības nosacījumi.

Pirmos apmeklētājus Melngalvju nams gaida piektdien, 15. maijā no plkst. 12.00 līdz 17.00.

Turpmāk nams gaidīs viesus četras reizes nedēļā:

Ceturtdienās un piektdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00. 

Sestdienās un svētdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Saviem apmeklētājiem ārkārtējās situācijas un noteikto ierobežojumu laikā Melngalvju nams piedāvā arī īpašu draudzīgu ieejas biļetes cenu – 4,00 EUR. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja ir bez maksas.

Tāpat vēršam uzmanību, ka grupu ekskursijas šajā laikā nenotiks.

Informējam, ka personas ar elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu, elpas trūkumu, rīkles iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru – lūdzam palikt mājās un neapmeklēt ne Melngalvju namu, ne kādu citu publisku vietu.

ŅEM VĒRĀ:
- Personas ar elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu, elpas trūkumu, rīkles iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru netiks namā ielaistas. Tiksimies citā reizē.

-  Pirms biļešu iegādes tiks pārbaudīta temperatūra. (ja zem 37,3 grādiem apmeklētājs ir gaidīts; ja temperatūra 37,3 un augstāka – tiksimies citā reizē.)

Uz tikšanos Melngalvju namā!

 

Citas aktualitātes
Muzikāli daudzveidīgā koncertprogramma - Melo-M. Dabas iedvesmoti.
20.08.21

Putnu dziesmas, vēja skaņa, bišu dunēšana pļavā, viļņu šalkas pludmales krastā, tieši šo dabas skaņu iedvesmota, grupa Melo-M sadarbībā ar Melngalvju namu ir radījusi šo muzikālo baudījumu.

 

Vairāk
Nams apmeklētājiem slēgts! Uz drīzu tikšanos.
13.01.21

Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēl, Melngalvju nams savas durvis apmeklētājiem vērs tiklīdz tas būs atļauts. 

 

Vairāk
Melngalvju namā Lauris Reiniks uzņem dziesmas video
14.12.20

Melngalvju namā (līdzīgi kā citās kultūras vietās) šobrīd ir iestājis mierīgāks laiks kā citreiz. Tikmēr mūziķis Lauris Reiniks bija izvēlējies šo grezno vietu, lai radītu savas jaunās dziesmas videoklipu!

Vairāk
Melngalvju namam 21. dzimšanas diena
09.12.20

Jau izsenis viena no greznākajām un iecienītākajām izsmalcinātu pasākumu norises vietām Rīgā.

 

Vairāk
Leģenda jeb spoku stāsts par Zilās gvardes kareivja rēgu Svētā Andreja naktī
03.12.20

20. gadsimta 30. gados pierakstīta leģenda vēsta, ka reizi gadā – Svētā Andreja naktī, kas ir nakts no 30. novembra un 1 decembri – Sv. Pētera baznīcā parādoties Rīgas Zilās gvardes kareivja rēgs.

Vairāk
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem
24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Vairāk