lv en
#NĀCIEKŠĀ! UZ IZZINOŠĀM EKSKURSIJU DIENĀM MELNGALVJU NAMĀ!

17.06.20

Ņemot vērā Melngalvju nama apmeklētāju lielo interesi par individuālajām un grupu ekskursijām, ir iespēja pieteikties drošām un interesantām ekskursijām ceturtdienās un piektdienās sev vēlamā laikā no plkst. 12.00 līdz 17.00.

Iepriecini draugus, kolēģus vai ģimeni un kopā ar zinošu gidu dodies ceļojumā cauri gadsimtiem, izzinot Rīgas vēsturi un Melngalvju brālības leģendas.

Ceļojums Melngalvju namā sākas 14. gadsimta vēsturiskajos pagrabos, turpinājumā ir iespēja apskatīt Vēsturiskos kabinetus un tur mītošos melnos morus, kuri cītīgi sargā mirdzošo sudrabu kolekciju. 

Noslēdzot ekskursiju ieraudzīsiet Melngalvju nama krāšņāko daļu – greznās zāles un čipendeila stilā veidoto Salonu. Jūs apburs maģiska atmosfēra, mirdzošas lustras, karalisko gleznu galerija un Zilās gvardes leģendas.

Sīkāk par ekskursiju Melngalvju namā:

  • ekskursijas maksa 4 EUR personai + gida pakalpojums 20 EUR uz grupu;
  • vienas ekskursijas grupas maksimālais dalībnieku skaits – 10 personas;
  • ekskursija tiek nodrošināta tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, norādot sev izvēlēto dienu, laiku un cilvēku skaitu. Pieteikšanās elektroniski, rakstot e-pastu: mgnekskursijas@riga.lv vai zvanot: tālr. nr. 67043678;
  • ekskursijas pieejamas latviešu, krievu un angļu valodā.

Visiem Melngalvju nama apmeklētājiem lūgums būt sociāli atbildīgiem un ievērot namā noteikto kārtību.

Citas aktualitātes
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem
24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Vairāk
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
Stāsts par Melngalvju namu ReTv raidījumā
09.11.20

Melngalvju nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte. Šogad tas atzīmēja 685. gadadienu kopš nama celšanas un šogad aprit arī divdesmitā gadskārta kopš greznā Melngalvju nama atjaunošanas.

Vairāk
Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts no Melngalvju nama Tavās mājās
02.11.20

Šī gada 14. augustā notika Perīnas Madefas un Jāņa Apeiņa koncerts Melngalvju namā Koncertu cikla KOPĀ ietvaros. Ar LMT Straume atbalstu šo muzikālo tikšanos aizvien var noskatīties katrs savās mājās.

Vairāk
Koncerts Melngalvju namā "Divatā par mīlestību"
09.10.20

Latvijas operas zvaigznes uzstāsies ar kopīgu duetu liriskajā programmā  "Divatā par mīlestību", kas klausītājus uz Melngalvju namu aicina 2020. gada 16. oktobrī. Izskanēs labākie dueti un ārijas no operām un operetēm. 

Vairāk
"Rīgas balle" Melngalvju namā
05.10.20

2020. gada 10. oktobrī piecu gadu jubileju Melnglavju namā svinēs viens no Latvijas spilgtākajiem kultūras notikumiem “Rīgas balle”. 

Vairāk