lv en
NĀC IEKŠĀ! SĀKOT AR 11.06 MELNGALVJU NAMS ATKAL PIEEJAMS APMEKLĒTĀJIEM!

02.06.21

Pēc ilgāka pārtraukuma no 2021. gada 11. jūnija, dažas dienas nedēļā, apmeklētājiem tiks vērtas Melngalvju nama durvis! Nāc iekšā un izbaudi greznās telpas!

 

Melngalvju nama galvenās rūpes ir par nama apmeklētāju labsajūtu un drošību, tādēļ viss ir sagatavots tā, lai atbilstoši šim ārkārtējam stāvoklim valstī ikviens netraucēti varētu izstaigāt noslēpumainos nama pagrabus, cēlos Vēsturiskos kabinetus, izzināt Rīgas Zilās Gvardes stāstu un apskatīt, kā kādreiz izskatījās augstmaņu telpas.

 

Kāpēc doties uz Melngalvju namu?

 

  • Lielajās un greznajās zālēs apmeklētāji ar vismaz divu metru distanci vienam no otra var netraucēti baudīt un skatīt skaisto interjeru un izzināt Melngalvju nama vēsturi.
  • Lielisks veids, kā izrauties no mājas vides un pavadīt izzinošu pēcpusdienu kopā ar ģimeni vai vienatnē, drošā un plašā vidē.
  • Nesen atklātas divas jaunas zāles – Zilās gvardes zāle un Salons ar interesantu stāstu un skaistu interjeru.
  • Nama telpās ir nodrošināti visi epidemioloģiskās drošības nosacījumi.

Pirmos apmeklētājus Melngalvju nams gaida piektdien, 11.jūnijā no plkst. 12.00 līdz 17.00.

 

Turpmāk nams gaidīs viesus trīs reizes nedēļā:

Piektdienās, sestdienās un svētdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00.

 

Tāpat vēršam uzmanību, ka grupu ekskursijas šajā laikā netiks organizētas.

Informējam, ka personas ar elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu, elpas trūkumu, rīkles iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru – lūdzam palikt mājās un neapmeklēt ne Melngalvju namu, ne kādu citu publisku vietu.

 

ŅEM VĒRĀ:
- Personas ar elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu, elpas trūkumu, rīkles iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru netiks namā ielaistas. Tiksimies citā reizē.

Uz tikšanos Melngalvju namā!

Citas aktualitātes
Vestards Šimkus. LISZTOMANIA.
10.09.21

Solokoncerts LISZTOMANIA atklās romantisma pārstāvja Ferenca Lista spilgtākos skaņdarbus mūsdienu pianista virtuoza Vestarda Šimkus izpildījumā.

Vairāk