lv en
Melngalvju nams gūst panākumus - 2023. gadā apmeklējums pārsniedz 2019. gadu, un no jūnija atkal strādās septiņas dienas nedēļā – arī pirmdienās!

18.05.23

Melngalvju namu 2023. gadā apmeklē vēl vairāk cilvēku nekā pirms tam, kas ir liels panākums un liecina par to, ka Melngalvju nams ir kļuvis par iecienītu apmeklējuma vietu Rīgā. Pirmajos četros mēnešos apmeklējums pārsniedza 2019. gada attiecīgā perioda apmeklējumu par 29 %, kas ir ievērojams pieaugums, jo tas ir sasniegts vēl pirms kruīzu sezonas sākšanās un pirms vasaras tūrisma perioda. Un tas vēl nav viss – no 1. jūnija Melngalvju nams atkal strādās septiņas dienas nedēļā, tāpat kā 2019. gadā, lai arī pirmdienās Rīgas viesiem un apmeklētājiem būtu iespēja namu apmeklēt.

 

Analizējot apmeklētāju statistiku, no janvāra līdz aprīlim, vērojams, ka lielākais skaits apmeklētāju ir ārvalstu tūristi, kuri veido 85 % no visiem apmeklētājiem. No šiem apmeklētājiem lielākā daļa ir no Lielbritānijas, Somijas, Polijas un Baltijas valstīm. Latvijas apmeklētāji sastāda 15 % no visiem apmeklētājiem, kā arī ir līderi pēc apmeklētāju skaita no noteiktas valsts.

 

Apmeklētāji no Latvijas visbiežāk izvēlas apmeklēt Melngalvju namu gida pavadībā, piedaloties ik mēnesi notiekošajās atvērtajās grupās kā “Senioru trešdiena” vai “Ekskursiju svētdiena”, un dzimšanas dienās vai uzņēmuma svētkos izvēlas “Melnā Mora ceļojumu”, kas ir piedzīvojumu pilna ekskursija ar sajūtām un leģendām.

 

Ārzemju apmeklētājiem vairāk patīk individuāli apmeklēt Melngalvju namu, un populārākā ieejas biļete ir ar iekļautu kafiju vai glāzi dzirkstošā vīna. Apmeklētāji un arī tūrisma aģentūras atzinīgi novērtē šo piedāvājumu, jo tā ir lieliska iespēja savu apmeklējumu pārvērst mazos svētkos!

 

"Mums ir liels prieks par šo apmeklētāju pieaugumu, kas liecina par to, ka mēs esam uz pareizā ceļa. Mēs strādājam, lai nodrošinātu, ka katrs apmeklētājs saņem lielisku pieredzi Melngalvju namā. Mēs esam gatavi turpināt uzlabot mūsu piedāvājumu, lai vēl vairāk cilvēku varētu iepazīt un novērtēt šo svarīgo vēsturisko objektu, kas ir viens no TOP apskates tūrisma vietām Rīgā", informē Melngalvju nama vadītāja Linda Lūkina-Kalda.

 

Melngalvju nams no jūnija būs atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 10.00 līdz 17.00, un tas piedāvās dažādas ekskursijas un aktivitātes. Aicinām iepazīt Latvijas kultūrvēsturiskās bagātības, apmeklējot Rīgas vizītkarti - Melngalvju namu.

Citas aktualitātes
Melngalvju nams Lieldienu brīvdienās piedāvā jautru olu meklēšanas ceļojumu
21.03.24

Melngalvju nams Lieldienu brīvdienās – no 30. marta līdz 1. aprīlim - ģimenēm ar bērniem piedāvā doties jautrā ceļojumā “Zaķim pa pēdām”, palīdzot Lieldienu zaķim atrast namā pazaudētās olas.

Vairāk
Melngalvju nams skolēnu brīvlaikā aicina visus uz lielformāta spēļu nedēļu
06.03.24

Melngalvju nams skolēnu pavasara brīvlaikā no 11. līdz 17. martam aicina skolēnus, ģimenes ar bērniem, jauniešus un ikvienu interesentu uz spēļu nedēļu, kurā vēsturiskajās un greznajās nama telpās varēsiet ļauties lielformāta spēļu priekam. 

Vairāk