lv en
Melngalvju nama apmeklētāji aicināti novērtēt pakalpojumu kvalitāti

03.04.24

Melngalvju nama apmeklētāji ir aicināti novērtēt saņemto pakalpojumu kvalitāti “Komplimentu mēneša” ietvaros, kas noris visu aprīli. Lai izteiktu vērtējumu un komplimentu, ja tas ir pelnīts, klientiem jānoskenē QR kods, kas redzams objektos izvietotajos akcijas plakātos un uzlīmēs.

 

Laba servisa iniciatīvas “Komplimentu mēnesis” mērķis ir dot iespēju klientiem novērtēt pakalpojumu sniedzēju darba kvalitāti un izcelt labākās servisa vietas Latvijā. "Komplimentu mēneša" balsojumā, kas norisināsies līdz 30. aprīlim līdz ar Melngalvju namu piedalās vēl kopumā 500 pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības vietām visā Latvijā.

 

Klientiem, aicinot sniegt novērtējumu, tiek vaicāti tādi vienkārši, bet trāpīgi jautājumi kā attieksme pret klientu, komunikācijas kvalitāte, prasme būt neuzbāzīgiem, bet vienlaikus laipniem un uzmanīgiem, kā arī spēja risināt dažādās situācijas.

 

“Komplimentu mēnesi” organizē “Delight” kopā ar Asteroid”, “Jazz Communications”, “Norstat” un “DPD”. Pēc akcijas noslēguma tiks apkopoti klientu balsojumi un noteikti augstāko novērtējumu saņēmušie pakalpojumu sniedzēji. Tā visi uzzināsim, kas ir  kvalitatīvākās un uzticamākās pakalpojuma sniegšanas vietas Latvijā.

 

Aicinām būt aktīviem un izteikt savu vērtējumu Melngalvju nama apmeklējumu laikā vai tiešsaistē šeit!

Citas aktualitātes
Melngalvju nams Lieldienu brīvdienās piedāvā jautru olu meklēšanas ceļojumu
21.03.24

Melngalvju nams Lieldienu brīvdienās – no 30. marta līdz 1. aprīlim - ģimenēm ar bērniem piedāvā doties jautrā ceļojumā “Zaķim pa pēdām”, palīdzot Lieldienu zaķim atrast namā pazaudētās olas.

Vairāk
Melngalvju nams skolēnu brīvlaikā aicina visus uz lielformāta spēļu nedēļu
06.03.24

Melngalvju nams skolēnu pavasara brīvlaikā no 11. līdz 17. martam aicina skolēnus, ģimenes ar bērniem, jauniešus un ikvienu interesentu uz spēļu nedēļu, kurā vēsturiskajās un greznajās nama telpās varēsiet ļauties lielformāta spēļu priekam. 

Vairāk