lv en
Koncerts Melngalvju namā "Divatā par mīlestību"

09.10.20

Latvijas operas zvaigznes uzstāsies ar kopīgu duetu liriskajā programmā  "Divatā par mīlestību", kas klausītājus uz Melngalvju namu aicina 2020. gada 16. oktobrī. Izskanēs labākie dueti un ārijas no operām un operetēm. 

Mihails Čuļpajevs – spožais Latvijas Nacionālās operas tenors, LNO Fonda ikgadējās prēmijas kategorijā "Labākais operas solists". Jauns un harizmātisks, spēcīgas, krāšņas balss īpašnieks, kas jau guvis publikas un kritiķu atzinību.

 

Jūlija Vasiļjeva – viena no Latvijas Nacionālās Operas spožākajām zvaigznēm. Apburošā balss, valdzinājums un pasaules līmeņa izpildījums nevienu neatstās vienaldzīgu.

 

Īpašais pasākuma viesis būs Māris Skuja – talantīgais pianists, kas aizrauj ar savu spēli. Viņš ir Grācas (Austrija) operas teātra galvenais koncertmeistars. Māris Skuja ir Latvijā plaši pazīstams, jo vairāk kā 16 gadus viņš nostrādāja LPSR Valsts akadēmiskajā operas un baleta teātrī kā koncertmeistars.

 

Jūs kļūsiet par intrigu, krāpšanas, afēru un neprātīgu soļu mīlestības vārdā lieciniekiem. Jūs gremdēsieties mīlas piedzīvojumā, izbaudot visu emociju gammu no kaisles līdz sajūsmai.

Mūsu varoņi stāstīs par daudzajām īstenas mīlestības robežām ar labāko operas klasikas piemēru starpniecību. Jūs iepazīsieties ar Violetu un Alfrēdu, Mimi un Rodolfo, Olgu un Lenski.


Dzirdēsiet slaveno  Mjuzetas (Dž. Pučīni "Bohēma"), kā arī skaisto zem zvaigžņotajām debesīm salaulāto Safi un Barinkaja (J.Štrauss "Čigānu barons") mīlas stāstu un baudīsiet apbrīnojamo Norinas un Ernesto (H. Doniceti "Dons  Paskvāles") stāstu.

Un tas viss uz vienas skatuves greznajā Melngalvju nama Svētku zāles atmosfērā.

Visus viesus gaida patīkams pārsteigums – welcome drink pirms koncerta sākuma.

 

BIĻETES jau pārdošanā. 

 

Pasākumu organizē: SIA "Gudra-Maja.lv"

 

Citas aktualitātes
Melngalvju nams Lieldienu brīvdienās piedāvā jautru olu meklēšanas ceļojumu
21.03.24

Melngalvju nams Lieldienu brīvdienās – no 30. marta līdz 1. aprīlim - ģimenēm ar bērniem piedāvā doties jautrā ceļojumā “Zaķim pa pēdām”, palīdzot Lieldienu zaķim atrast namā pazaudētās olas.

Vairāk
Melngalvju nams skolēnu brīvlaikā aicina visus uz lielformāta spēļu nedēļu
06.03.24

Melngalvju nams skolēnu pavasara brīvlaikā no 11. līdz 17. martam aicina skolēnus, ģimenes ar bērniem, jauniešus un ikvienu interesentu uz spēļu nedēļu, kurā vēsturiskajās un greznajās nama telpās varēsiet ļauties lielformāta spēļu priekam. 

Vairāk