lv en
Koncerts Melngalvju namā "Divatā par mīlestību"

09.10.20

Latvijas operas zvaigznes uzstāsies ar kopīgu duetu liriskajā programmā  "Divatā par mīlestību", kas klausītājus uz Melngalvju namu aicina 2020. gada 16. oktobrī. Izskanēs labākie dueti un ārijas no operām un operetēm. 

Mihails Čuļpajevs – spožais Latvijas Nacionālās operas tenors, LNO Fonda ikgadējās prēmijas kategorijā "Labākais operas solists". Jauns un harizmātisks, spēcīgas, krāšņas balss īpašnieks, kas jau guvis publikas un kritiķu atzinību.

 

Jūlija Vasiļjeva – viena no Latvijas Nacionālās Operas spožākajām zvaigznēm. Apburošā balss, valdzinājums un pasaules līmeņa izpildījums nevienu neatstās vienaldzīgu.

 

Īpašais pasākuma viesis būs Māris Skuja – talantīgais pianists, kas aizrauj ar savu spēli. Viņš ir Grācas (Austrija) operas teātra galvenais koncertmeistars. Māris Skuja ir Latvijā plaši pazīstams, jo vairāk kā 16 gadus viņš nostrādāja LPSR Valsts akadēmiskajā operas un baleta teātrī kā koncertmeistars.

 

Jūs kļūsiet par intrigu, krāpšanas, afēru un neprātīgu soļu mīlestības vārdā lieciniekiem. Jūs gremdēsieties mīlas piedzīvojumā, izbaudot visu emociju gammu no kaisles līdz sajūsmai.

Mūsu varoņi stāstīs par daudzajām īstenas mīlestības robežām ar labāko operas klasikas piemēru starpniecību. Jūs iepazīsieties ar Violetu un Alfrēdu, Mimi un Rodolfo, Olgu un Lenski.


Dzirdēsiet slaveno  Mjuzetas (Dž. Pučīni "Bohēma"), kā arī skaisto zem zvaigžņotajām debesīm salaulāto Safi un Barinkaja (J.Štrauss "Čigānu barons") mīlas stāstu un baudīsiet apbrīnojamo Norinas un Ernesto (H. Doniceti "Dons  Paskvāles") stāstu.

Un tas viss uz vienas skatuves greznajā Melngalvju nama Svētku zāles atmosfērā.

Visus viesus gaida patīkams pārsteigums – welcome drink pirms koncerta sākuma.

 

BIĻETES jau pārdošanā. 

 

Pasākumu organizē: SIA "Gudra-Maja.lv"

 

Citas aktualitātes
Melngalvju nams Lieldienu brīvdienās ielūdz uz jautru olu meklēšanas pasākumu
28.03.23

Lieldienu brīvdienās – 8. un 9. aprīlī - pie mums ciemos aicinām ģimenes ar bērniem!

Vairāk
#teirdarbs gidam - klientu servisa speciālistam
16.03.23

Pievienojies mūsu foršajam Melngalvju nama kolektīvam!

Vairāk
Melngalvju nams svin 23. dzimšanas dienu
09.12.22

Šodien, devītajā novembrī, par Rīgas vizītkarti dēvētais Melngalvju nams atzīmē 23. dzimšanas dienu kopš nama atjaunošanas. Vienlaikus tas svin arī 688. jubileju kopš nama celšanas.

Vairāk