lv en
Kultūras notikumi Melngalvju namā šodien un pirms 100 gadiem

24.11.20

Vēstures fakti dara zināmu, ka pirms 91 gada novembra pēdējās dienās Melngalvju namā notika divi dziesmu vakari. Arī mūsdienās no ceturtdienas līdz svētdienai esam atvērti individuāliem apmeklējumiem.

Kultūras dzīvei Latvijā ir bijusi nozīmīgā loma visos laikos!

 

1929. gada žurnāla “Teātra Nedēļa” atklāj novembra kultūras repertuāru Rīgā – Melngalvju namā, Nacionālajā operā, Dailes teātrī, Strādnieku teātrī un citur. Piemēram, Melngalvju zālē otrdienas un ceturtdienas vakaros mūzikas mīļotāji tika aicināti uz dziesmu vakariem.

 

Šobrīd Melngalvju namā publiski pasākumi nevar notikt, bet visi, kuriem patīk baudīt dzīvi un skaistu interjeru, ir aicināti uz Melngalvju namu individuāli vai ar ģimeni.

 

Esam atvērti trīs dienas no piektdienas līdz svētdienai! Šajās dienās ikviens ir aicināts plašās Melngalvju nama telpas izstaigāt neviena netraucēts individuālā apmeklējumā. Vairāk par iespējām var lasīt šeit.  Savukārt par piedzīvojumu “Melnā Mora ceļojums” sīkāk var uzzināt šeit.

Citas aktualitātes
Melngalvju nams svin 23. dzimšanas dienu
09.12.22

Šodien, devītajā novembrī, par Rīgas vizītkarti dēvētais Melngalvju nams atzīmē 23. dzimšanas dienu kopš nama atjaunošanas. Vienlaikus tas svin arī 688. jubileju kopš nama celšanas.

Vairāk
17. un 18. decembrī aicinām ciemos ģimenes ar bērniem
08.12.22

17.-18. decembrī Melngalvju namā no plkst. 10.00 norisināsies aizraujoša aktivitāte ģimenēm ar bērniem: "Palīdzi Ziemassvētku vecītim!"

Vairāk